Pražské Malešice jsou otevřené všem, kdo chtějí začít nový život

0
Malešice

Přemýšleli jste někdy o tom, kde se po studiích usadíte? Volba může být celkem jasná, pokud už máte tuto rozvahu vyřešenou. V mnoha případech zvítězí naše hlavní město, které nabídne velice pestrou paletu možností pro pracovní kariéru i volný čas.

Malešický les je místem, kde budete obklopeni zelení, dětské hřiště v Malešickém parku zase potěší mladé rodiny, vše podstatné tedy bude na dosah ruky. A pokud bude nutné cestovat za hranice Prahy, autobusová zastávka je blízko, snadno vás doveze až na zastávku metra a žádné zbytečné zdržení tedy nehrozí. Budoucí potenciál této městské části je tedy vysoký.

Zbývá jen několik posledních možností

Pokud vás zaujal byt k prodeji na Praze 10, je nejvyšší čas se rozhodnout. Skutečně, zbývá totiž jen poslední možnosti, poté bude celý projekt dovršen. Jde o dlouhodobou investici, která se zhodnotí jednou i vašim dětem. Budou mít totiž k dispozici startovací byt, což je neocenitelný vklad do dalších let. Jde o bydlení v duchu moderních standardů, které je útulné a vzdušné, nabídne spoustu prostoru pro mladé rodiny.

Malešice

Malešice jsou místem, kde vám vůbec nic chybět nebude. Najdete tu i zámeček, Jiráskovu vilu a několik secesních domů, projít si můžete ve volných chvílích i naučnou stezku svatého Josefa, která vznikla v roce 2013. Malešický park má více než osm hektarů a za padesát let historie dodal Pražanům spoustu energie.

Ceník je plně k dispozici

Zajímá vás, jaké je cena bytu v Malešicích? Můžete se sami přesvědčit o cenové hladině a spočítat si, jaká by byla právě vaše investice a jak vysoká by byla měsíční splátka hypotéky. Nabízí se i možnost přikoupení praktického garážového stání, které je vhodné zvláště pro rodiny s dětmi. Mít vlastní osobní vůz k dispozici je totiž někdy doslova až k nezaplacení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here