Výhody a nevýhody rohové sedačky

0
sedačky

Při výběru nové sedačky je možné vybrat si klasickou dvousedačku nebo trošku větší, ale velmi oblíbené jsou také rohové sedačky do tvaru L nebo sedačky do tvaru U. V čem jsou jejich výhody a nevýhody a které se budou hodit pro vás?

Do menších bytů jako dělané

Rohové sedací soupravy Praha nabízí maximální využití prostoru. Rohová sedačka zabere relativně málo místa, ale přesto poskytne prostor k sezení až 5 lidem. Takové řešení bývá ideální do menších bytů typu 2+kk nebo 3+kk, kde máte obývák spojený s kuchyňským koutem. Můžete rohovou sedačku navíc volně umístit do prostoru, čímž se vytvoří optické oddělení kuchyně od obývacího pokoje. Opět v malých bytech je to skvělé řešení, které vám usnadní i rozvržení interiéru a nemusíte se bát pozvat si i více přátel na návštěvu.

Pro rodinu ideální

Pro rodinu jsou rohové sedačky ideální. Můžete snadno sedět v kruhu blízko u sebe. Navíc mají mnohokrát tyto sedačky v sobě ukryté také rozkládací prostorné dvojlůžko. Na tom může přespat kdokoliv z rodiny, nebo se dá spodek využít jako efektivní úložný prostor, do kterého uložíte třeba povlečení nebo sezónní oblečení. Možností je dnes skutečně spousta a mnoho sedaček dnes nabízí obojí – jak pohodlné spaní, tak i dostatečně velký úložný prostor.

Nevýhodou může být horší manipulace a menší variabilita

Někteří mohou považovat za nevýhodu menší variabilitu. Musíte si totiž vybrat, kam bude rohová část směřovat a pokud byste časem přestavovali obývák, může vás taková sedačka mírně omezovat v plánech. Některé sedačky Praha ale mají také univerzální roh, který se dá měnit dle vašich potřeb. Výměna obvykle vyžaduje trochu více zručnosti a schopnosti sedačku rozebrat a zase správně složit. Myslete také na to, abyste dokázali sedačku snadno přemístit a pronést ji všemi potřebnými místnostmi nebo prostory. Nezřídka se stane, že se kvůli tomuto musí sedačka vracet.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here