Vsaďte na nábytek na míru. Překvapí vás originalitou i kvalitou

0
nábytek
Zdroj: Artazum / Shutterstock.com

Chcete si pořídit novou postel, šatní skříň nebo třeba jídelní stůl? Zapomeňte na sériovou výrobu velkých nábytkářských firem. Možná vás budou lákat nízkou cenou, ale kvalita, kterou za své služby nabízí, se nemůže rovnat s tím, když si necháte nábytek vyrobit od truhláře. Proč mu dát šanci a jaké to má výhody?

Nebuďte tuctoví

Možná už se vám to také stalo – pořídíte si nový kus nábytku a za týden jdete na návštěvu ke kamarádce, která má shodou okolností ten samý stůl, židle nebo třeba pohovku. Dnes se to stává běžně, protože nabídka je stále stejná a lidé s podobným vkusem často nakoupí ty samé výrobky. Váš nábytek pak postrádá jakoukoliv originalitu, a navíc jste to vy, kdo se mu musí přizpůsobit. Nelíbí se vám barva nebo tvar – ale máte smůlu. U truhláře máte vždy jistotu originálního výrobku, který je vyroben na míru pro vás. Můžete vybírat z různých materiálů, barev a tvarů. Budete-li chtít nový jídelní stůl, truhlář vám může nabídnout nejen různé výšky, ale i různé stolové nohy, povrchy nebo možnosti rozšíření v případě, že přijde návštěva.

Truhlář jako umělec

Je pravda, že truhlář je zároveň i umělcem a architektem. Pokud tedy zařizujete místnost novým nábytkem, může vám poradit, co se k sobě hodí, a snadno vám připravit návrh účelného a unikátního nábytku. Ideální je, když k truhláři přijdete s fotografiemi a mírami místnosti, kam by měl nábytek přijít. Truhlář pracuje s různými vychytávkami, které mu pomohou vyrobit vám nábytek přesně na míru. Je to například posuvné kování HETTICH, ale i různé nástroje, které se v sériové výrobě vůbec nepoužívají, jelikož vyžadují citlivou práci rukou, a nejen strojovou výrobu.

Truhlářův výrobek je navíc takovou jeho vizitkou. Je tedy jasné, že se bude chtít prezentovat jen v tom nejlepším světle a s výsledkem budete jistě spokojení. Kvalitní materiály zaručí dlouhou životnost a nadčasové provedení zase to, že se nový nábytek jen tak neomrzí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here