Umělé květiny jako živé. Podívejte se sami!

0
Umělé květiny

Co se vám vybaví, když se řekne umělá květina? Pravděpodobně si vzpomenete na neestetické dekorace, které se sotva podobaly živým rostlinám. Dnes už je vše jinak. Možná nám nebudete věřit, že v dnešní době po umělých květinách sahají i vyhlášení bytoví designéři nebo nevěsty. Je tomu opravdu tak. Ne všude totiž skutečnou kytici můžete umístit, aniž byste neohrozili délku jejího života.

Není nad živou květinu, ale…

Některé jarní květiny v zimě jen těžko seženete. A proto, když se vám v chladných dnech zasteskne po slunečném počasí, můžete si ho přivolat pomocí umělé růže, kopretiny, narcisu, lilie, pivoňky a další jarní dekorace. Naopak, když nebudete mít náladu, jednoduše ji schováte a vyměníte za jinou. Ona se vám v pravý čas zase připomene. Pak stačí jen oprášit a znovu naaranžovat na stůl do vázy nebo do květináče.

Umělá svatební kytice není žádnou novinkou. Technologie pokročila, a proto umělé rostliny jsou téměř k nerozeznání od skutečných. Nevěsty si je často vybírají, protože si chtějí nechat kytici na památku. Živou si mohou usušit, ale ztratí své půvabné kouzlo. Umělá kytka vydrží stejně krásná po mnoho let.

Umělé květiny

Pro designéry interiérů jsou jasnou volbou do koupelny, tmavé a chladné předsíně, nebo jiných míst, kde nejsou ideální podmínky pro živou rostlinu. Dodají místnosti šmrnc a jsou bez starostí.

Tradiční využití mají umělé květiny na hrob. Venkovní počasí je velmi proměnlivé a ranní mrazíky mohou některé živé rostliny okamžitě zlikvidovat. Proto se jedná o obvyklou variantu, se kterou získáte jistotu krásné dekorace po dlouhou dobu bez ohledu na počasí.

Tohle bylo několik málo argumentů, které dokazují pozitiva umělé kytky. Našly by se samozřejmě i další důvody, proč si ji pořídit. Například je vhodná pro pracovně vytížené osoby, které doma chtějí mít útulno, ale nemají na to dostatek času. Pokud vás umělé kytice přesvědčily, můžete si je objednat online na e-shopu Harasim a během pár dní si budete moci zkrášlit vaše bydlení. Skladem mají i jiné originální dekorace, které vás jistě zaujmou. Stačí si jen vybrat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here